sx
sm
md
lg
xl
بررسی بازار
بررسی بازار
با سالها تجربه در صنعت فناوری های کمکی و جمعیت وسیعی از بیمارانی که ناتوانایی های جسمی پیچیده دارند، کلینیک ویلچر قادر است دیدگاه هایی را در جهت قرارگیری درست محصول شما در محیط بازار ارائه دهد.
جامعه هدف
ما قادر هستیم نرخ بهره بردای از هریک از محصولات فناوری کمکی را در اختیار شما قرار دهیم. 
شبکه ارتباطی
ما با گستره وسیعی از موسسات سرمایه گذاری، فروشندگان، متخصصین صنعتی، و سازندگان  و سراسر دنیا کار میکنیم. ما قادر هستیم از طریق تحلیل نظرات مشتریان و سایر گروه ها خدمات یا محصولات شما را ارزیابی نموده تعیین نموده و راه های مناسب سرمایه گذاری را ارائه نماییم.
قوانین و ضوابط
دنیای پزشکی بر اساس قوانین و ضوابط ملی و بین المللی مدیریت می شود.  کلینیک ویلچر در چهارچوب استاندارد های ارائه خدمات به روش علمی و نتیجه گرا بستر مناسبی برای تحویل محصولات شما به جامعه هدف فراهم آورده  است. ما به شما این اطمینان خاطر را می توانیم بدهیم  که محصولات شما در راستای ضوابط و استاندارد مناسب خواهند بود.
 پشتوانه های تهیه وسایل بیماران
شبکه گسترده  تامین کنندگان مالی شامل سرمایه گذاران ، بیمه ها و  خیریه ها می‌توانند وجوه مالی لازم برای بیماران را تهیه کنند. ما در کنار مشتریان خود این منابع را بررسی میکنیم و از این دانش برای مشاوره با سازندگان محصولات در جهت انتخاب بهترین محصول استفاده می کنیم. 
 


دفتر: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی جنوبی،
جنب درب 2 دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله الاعظم
کد پستی : 1435917337


دفتر تحقیق و توسعه: کاشان، پارک علم و فناوری دانشگاه کاشان
کدپستی : 8716683114

کلینیک فناوری کمکی صدرا
یک موسسه خصوصی است که در حال حاضر دفتر مرکزی آن در تهران واقع شده است. کلینیک فناوری کمکی به طور مستقل فعالیت می‌کند اما ارتباط نزدیکی با دیگر مراکز دارد که می‌تواند کاستی‌های موجود مراقبتی را پوشش دهد. کلینیک فناوری کمکی یک هدایت کننده در همگام ساختن برنامه‌های درمانی توانبخشی و فناوری با هدف مراقبت سفارشی از بیمار است.

پشتیبانی و اجرا گروه نرم افزاری دُروب (dorweb.ir)
© 2019-2024 (it4at.com). All rights reserved