sx
sm
md
lg
xl
گروه کانونی
گروه کانونی
کلینیک ویلچر ضمن ایجاد جامعه شبکه ای از بهره برداران، سیاستگزاران، تولیدکنندگان، رسانه ها ، مراقبین مراتب انتقال تجربیات و به اشتراک گذاری اطلاعات و بازخورد کیفیت خدمات فناوری کمکی میان آنان و کلینیک را  فراهم می نماید.
گروه ها ی همسان
کلینیک ویلچر با ایجاد گروه های همسان از  قبیل بهره برداران، سیاستگزاران، تولیدکنندگان، رسانه ها ، مراقبین و ... ضمن افزایش همدلی، مراتب انتقال تجربیات و به اشتراک گذاری اطلاعات و بازخورد کیفیت خدمات فناوری کمکی زمینه ی هم افزایی، حل مشکلات فردی یا جمعی آنان را  فراهم می نماید.

  گزارش و آنالیز داده ها
 شما می‌توانید به آسانی به نتایج یافته ها و پیشنهادات متخصصان و سایر کنشگران حوزه فناوری های کمکی  دست پیدا کنید. گروه های متمرکز تنها فرصت طرح سوالات را فراهم نمی‌آورند، بلکه برای فهمیدن علت مشکلات نیز فرصتی فراهم می کنند. ما در این زمینه تلاش می‌کنیم تا با ارائه پیشنهاداتی داده محور اما عملی، شما را در جهت تسریع کارها کمک کنیم


دفتر: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی جنوبی،
جنب درب 2 دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله الاعظم
کد پستی : 1435917337


دفتر تحقیق و توسعه: کاشان، پارک علم و فناوری دانشگاه کاشان
کدپستی : 8716683114

کلینیک فناوری کمکی صدرا
یک موسسه خصوصی است که در حال حاضر دفتر مرکزی آن در تهران واقع شده است. کلینیک فناوری کمکی به طور مستقل فعالیت می‌کند اما ارتباط نزدیکی با دیگر مراکز دارد که می‌تواند کاستی‌های موجود مراقبتی را پوشش دهد. کلینیک فناوری کمکی یک هدایت کننده در همگام ساختن برنامه‌های درمانی توانبخشی و فناوری با هدف مراقبت سفارشی از بیمار است.

پشتیبانی و اجرا گروه نرم افزاری دُروب (dorweb.ir)
© 2019-2024 (it4at.com). All rights reserved