sx
sm
md
lg
xl
مشاوره
مشاوره تخصصی
ما گروهی از متخصصین هستیم که هدف خود را آسایش، توانمندی و بهبود کیفیت زندگی سالمندان، معلولین و جانبازان قرار داده­ایم. با ما مشورت کنید، تا به انتخاب مناسب ترین ابزار و تجهیزات توانبخشی (فناوری کمکی) برسید.

مشاوره به سیاست گذاران و مدیران  
متخصصین ما پیشنهاد های اصلاحی و آسیب شناسانه خود را برای بهبود رویه ها، قوانین و مقررات ، روند ها و فرآیند ها در اختیار سیاست گذاران ، مدیران، برنامه ریزان و تحلیل گران حوزه کنشگران تجهیزات توانبخشی قرار می دهند.
مشاوره به فناوران   
متخصصین ما تجربه ، دانش ضمنی، ایده ها و یافته های خود را برای بهبود تجهیزات فناوری کمکی در اختیار تولید گنندگان و توسعه دهندگان تجهیزات توانبخشی قرار خواهند داد.
مشاوره به اصحاب رسانه
رسانه ها می توانند آخرین یافته ها، اخبار و تحلیل ها، معرفی محصولات جدید، رویدادها درحوزه معلولین و فناوری های کمکی را  از این کانال دریافت کنند.
کلینیک فناوری های کمکی می تواند با احراز مرجعیت رسانه ای به افزایش احساس عدالت اجتماعی ، افزایش سواد فناوری های کمکی در جامعه کمک نماید. 
 


دفتر: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی جنوبی،
جنب درب 2 دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله الاعظم
کد پستی : 1435917337


دفتر تحقیق و توسعه: کاشان، پارک علم و فناوری دانشگاه کاشان
کدپستی : 8716683114

کلینیک فناوری کمکی صدرا
یک موسسه خصوصی است که در حال حاضر دفتر مرکزی آن در تهران واقع شده است. کلینیک فناوری کمکی به طور مستقل فعالیت می‌کند اما ارتباط نزدیکی با دیگر مراکز دارد که می‌تواند کاستی‌های موجود مراقبتی را پوشش دهد. کلینیک فناوری کمکی یک هدایت کننده در همگام ساختن برنامه‌های درمانی توانبخشی و فناوری با هدف مراقبت سفارشی از بیمار است.

پشتیبانی و اجرا گروه نرم افزاری دُروب (dorweb.ir)
© 2019-2024 (it4at.com). All rights reserved